V pátek 6. dubna jsme se všichni společně vypravili za Choceň na vstavačovou louku pomoci ochranářům s odstraněním náletových stromků, na ohni jsme si opekli párečky a již za tmy dorazili do klubovny. V klubovně nás přespávalo 26. Takový nápor klubovna nepamatuje a byl vcelku oříšek se do místnosti poskládat. Muff nám před spánkem přečetl několik pověstí z Chocně a okolí, načež se šlo spát.

Ráno jsme vyběhli do Pelin na krátkou rozcvičku, posnídali buchtičky, jež nám šikovné maminky napekly a vydali se na procházku směr Hrádníky. Přálo nám počasí, jarní příroda dodávala vlčákům energii při hrách, čas ubíhal velmi rychle, takže než jsme se naděli, museli jsme se vracet ke klubovně. Ovšem nemuseli jsme smutnit, protože maminky každému nachystaly výborný oběd.

Těšíme se na další akci!

Za vedení vlčat

Jenda

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *