Cyklopřespání

Tento víkend jsme si ozkoušeli hned dvě důležité činnosti k nadcházejícímu táboru v Prorubkách. Z pátku na sobotu jsme přespali v klubovně a následně v sobotu ráno vyrazili na dopolední cyklovýlet do Brandýského bludiště. V sobotu bylo velmi svěží počasí – nebylo rozhodně kdo ví jaké teplo, ale cesta na bicyklech byla příjemná. Cestu z bludiště jsme našli všichni a za odměnu jsme si dopřáli zmrzlinu v místní cukrárně. Zpátky do Chocně jsme jeli rychleji nejenom proto, že jsme se těšili domů na oběd a že cesta byla více z kopce, ale také proto, že na půli cesty začalo dosti pršet a my nechtěli dojet úplně mokří (což nakonec stejně tak dopadlo 😀 )

Chtěl bych tímto velmi poděkovat skautům – Lukášovi a Mikimu, kteří nám s výletem pomohli.