1. podzimní schůzka

Letní prázdniny rychle uběhly a hned 6. září tu máme první vlčáckou schůzku v novém školním roce. Je již tradicí, že první podzimní schůzka probíhá spolu s oddílem skautů. Sešli jsme se tedy všichni v 16 hodin za mostem u Hedvy a opodál nad skálou si rozdělali slavnostní oheň.

Nejdůležitějším bodem programu bylo přešátkování Vítka B. a Matěje K. na skauty, jelikož nebyli na vlčáckém táboře, kde již byli přešátkovaní Pepa V. s Pepou Š. a Ondra V. Poté proběhlo vyhodnocení celoročního vlčáckého bodování, které vyhráli Pavel V., Plšík a Ondra V. Následně jsme si zazpívali písničky, prolomili ledy pár hrami a opekli si buřtíky.

Před šestou hodinou jsme uhasili oheň, poklidili a rozešli se s plnými bříšky domů. Příští týden schůzku mít nebudeme, jelikož je místo ní Skautské odpoledne, takže jsme všichni zvaní tam.