Tábor Prorubky 2023

1. – 15. července 2023

Tábora se zúčastnilo 23 vlčáků. Cesta na tábořiště a zpět byla pro letošek netradiční, protože se po mnoha letech nejelo na kolech ale vlakem, takže jsme cestovali Choceň-Rychnov vláčkem a pak museli několik km po svých.

Letošní tábor byl po dvou letech společný pro celé středisko, takže nás bylo na tábořišti spolu se světluškami, skauty a skautkami více než 100.

Celým pobytem nás provázel mistr Sensei spolu se svým žákem, kteří vlčáky učili umění Ninjů. Dále bylo možno plnit spoustu táborových výzev, včetně té nejhodnotnější – Tří bílých tesáků, které splnili Křen, Aidam a Brumík. Gratulujeme!

Nechybělo koupání v hrázi, výlety po okolí, hry na louce/v lese, přespání pod širákem, noční hlídky a spoustu dalšího.

Tábor jsme si užili a už se těšíme na září, až se společně shledáme. Ovšem už ne všichni, jelikož naši nejstarší bráškové (Brumík, Kuchtič, Víťa, Spino, Ovčáček, Křen, Méťa, Aidam, Mergl a Šáfa s Kubou) byli přešátkováni ke skautům. Přejeme jim mnoho úspěchů v dalších letech ve skautu 🙂

Zahajovací oheň
Sensei & Ninja