Úspěch na závodech v České Třebové!

Již je naší tradicí se každoročně zúčastnit skautských závodů v České Třebové, které pořádají tamější skauti na počest bratra Břéti Hampla. I letos jsme se tedy poslední únorový den vypravili do lesů nad Třebovou, abychom poměřili síly s ostatními vlčáky z okolí.

Naši choceňskou smečku reprezentovaly 2 hlídky složené ze zkušenějších vlčáků – přeci jen mladší vlčáci budou mít šancí si závod v budoucnu vyzkoušet ještě několikrát. Sobotní počasí bylo všelijaké – mrzlo, chumelilo, pršelo, foukal vítr, … ale vlčáci si s divokým počasím i náročnými úkoly na stanovištích bravurně poradili a v konkurenci dalších hlídek vybojovali krásné 2. a 5. místo, za což jim patří velká gratulace!

Závody nám ukázaly, v jakých skautských dovednostech vynikáme a i ve kterých bychom se do příště mohli zlepšit. Do budoucna se zaměříme více na rozdělávání ohně. Tuto praktickou dovednost časem získá každý vlčák a v životě se mu neztratí.

Děkujeme skautům a skautkám z České Třebové za organizaci závodu a naším vlčákům za vzornou reprezentaci.